Tábory

Základní informace:

Vítáme Vás na našich stránkách a děkujeme Vám za zájem o náš program, který pro Vás tvoříme více jak 22 let 🙂

 Agroturistice se věnujeme od roku 2000, kdy jsme začali pořádat naše první letní tábory jak se zaměřením na jezdectví, tak i anglické, indiánské, pohádkové a mnoho dalších v našem rodném Radíkově. Chatu pod Věží na Radíkově jsme opustili v roce 2014 a přestěhovali se do Řídeče, kde pokračujeme v naší koňské cestě se stejnou láskou ale v menším měřítku a rodinné atmosféře.

Letos Vás chceme pozvat na 9 turnusů, jeden třídenní výlet a spoustu jiných pobytů a akcí během roku. Máme 6 turnusů klasických týdenních, jeden zkrácený a jeden intenzivní kurz pro pokročilé, který jsme letos prodloužili na 8 dní. Třídenní výlet je uprostřed prázdnin a dvoudenní na jaře před Jarním soustředěním. První pobyt roku je hned na začátku února – Pololetky u koní, po jarních prázdninách přijde  Velikonoční pobyt, po prázdninách pak soustředění podzimní a Vánoční pobyt u koní. Celoročně pořádáme už Vám známé jezdecké kroužky pro všechny nadšence do koní a přírody.

Máme super vedoucí, kteří se celý rok na tábory těší, mají rádi koně i děti a snaží se, aby jste se k nám vraceli. Máme super koně, kteří jsou milionoví a vy si je určitě oblíbíte stejně jako všichni, kdo se s nimi už seznámili. Máme krásné místo v přírodě s pohodlným ubytováním a dobrou stravou a jsme rádi, že máme stále hlavně Vás!

Místo konání: Řídeč, 5 km od Šternberka u Olomouce

Tábory a soustředění:

Vícedenní výlety na koních:

 • Termíny:
 • Program:
  • Užijte si neopakovatelné dobrodružství, jako za starých časů, kdy celý den putujete na koních, večer uděláte oheň a přespíte pod hvězdami (to jen pro odolnější, ale bude zařízené i ubytování) a odvezete si neopakovatelné zážitky. Za 3 dny ujedeme na koních cca 75 – 100 km.

 • Strava:
  • Každé poledne bude přestávka na oběd, mezi jídly bude možnost zastavit dle požadavků účastníků
 • Ubytovaní:
  • Nocovat budeme venku pod širákem/ve stanech/v chatkách/v ubytování, dle počasí, možností a odolnosti účastníků.
 • Zajistíme:
  • Organizaci celého výletu, vlastního koně pro každého účastníka, odborný doprovod, doprovodné vozidlo s potřebnými věcmi i lékárničkou, stravu, pitný režim, ubytování, péči 2 – 3 instruktorů, reflexní prvky pro jízdu na koni, fotografie z výletu

Přihlášení dítěte

*INFORMACE O LÉKAŘSKÉM POTVRZENÍ ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI:
Od 1. listopadu 2017 jsou lékařské posudky o zdravotní způsobilosti dítěte platné dva roky namísto dosavadního jednoho roku. Informovala o tom některá média (kupř. Česká televize) s tím, že změnu přinesla novela zákona o specifických zdravotních službách, která také zjednodušuje postupy při vydávání lékařských posudků.

„Prodloužení platnosti posudku o zdravotní způsobilosti dítěte má ulehčit papírování lékařům i rodičům. Posudek by se měl nově vydávat v návaznosti na zdravotní prohlídky dítěte. Posudek je třeba například pro školy v přírodě, letní tábory nebo lyžařské výcviky,“ uvedl web zpravodajského kanálu ČT24.

—-> při odchodu dítěte z tábora/soustředění si u nás vyžádejte lékařské potvrzení zpět.